Viser 40 ansatte fra Fagskolen Tinius Olsen

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
David Bakken Lærer Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til David.Bakken@bfk.no
Per-Anders Dahl Ikke definert Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Per-Anders.Dahl@bfk.no
Erlend Eggen Lektor med tilleggsutdanning Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til erlend.eggen@bfk.no
Paul Egil Eidem Lektor Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Paul.Egil.Eidem@bfk.no
Rita Fridfeldt Lektor Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Rita.Fridfeldt@bfk.no
Kristoffer Gjestvang BIM-tekniker Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Kristoffer.Gjestvang@bfk.no
Per Morten Grøslie Konsulent Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Per.Morten.Groslie@bfk.no
Per Anton Hansen Adjunkt/Teamleder Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Per.Anton.Hansen@bfk.no
Lars Harald Heggen Lektor Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Lars.Harald.Heggen@bfk.no
Inge Ragnar Heien Adjunkt m/tilleggsutdanning Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Inge.Ragnar.Heien@bfk.no
Hans Christian Hess Høgskoleingeniør Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Hans.Christian.Hess@bfk.no
Anne Holthe Adjunkt m/tilleggsutdanning Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til anne.holthe@bfk.no
Ole Martin Horne Adjunkt m/ tillegg Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Ole.Martin.Horne@bfk.no
Tommy Edvardsen Hvidsten Teamleder/lektor Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Tommy.Edvardsen.Hvidsten@bfk.no
Eirik Hågensen Leder Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Eirik.Hagensen@bfk.no
Jermund Indrevoll Lærer innen bygg og anlegg Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Jermund.Indrevoll@bfk.no
Endre Jamtveit Ingeniør Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Endre.Jamtveit@bfk.no
Odd Arve Jensen Lærer Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Odd.Arve.Jensen@bfk.no
Terje Løvgreen Jenssen Adjunkt m/tilleggsutdanning Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Terje.Lovgreen.Jenssen@bfk.no
Svein Arne Johannessen Lærer Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Svein.Arne.Johannessen@bfk.no
Tony Haynes Korsvik Konsulent Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Tony.Haynes.Korsvik@bfk.no
Tonje Kristensen Ikke definert Politikere Send e-post til tonje.kristensen@bfk.no
Rune Lien Lærer Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Rune.Lien@bfk.no
Stine Hvila Lind Adjunkt med tilleggsutdanning og teamleder Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Stine.Hvila.Lind@bfk.no
Kristian Martnes Adjunkt med tilleggsutdanning Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til kristian.martnes@bfk.no
Olga K. Mathisen Konsulent Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Olga.Mathisen@bfk.no
Roar Mathisen Teamleder Bygg Anleggsfag Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til roar.mathisen@bfk.no
Flemming Nielsen Ikke definert Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Flemming.Nielsen@bfk.no
Jonny Kurt Pettersen Utviklingsleder Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Jonny.Kurt.Pettersen@bfk.no
Finn Simensen Rektor Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Finn.Simensen@bfk.no
Terje Simlenes Lærer Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Terje.Simlenes@bfk.no
Inger Lillian Solbakk Lektor med tilleggsutdanning / Siviløkonom Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Inger.Lillian.Solbakk@bfk.no
Ole Fredrik Stevning Assisterende rektor Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Ole.Fredrik.Stevning@bfk.no
Tom Roger Svendsrud Adjunkt med tilleggsutdanning Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Tom.Roger.Svendsrud@bfk.no
Kåre Særen Ingeniør Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Kare.Seren@bfk.no
Siv Ingrid Thomassen Lærer Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Siv.Ingrid.Thomassen@bfk.no
Rasmus Trovåg Adjunkt m/tilleggsutdannelse Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til rasmus.trovag@bfk.no
Jo Vego Lærer Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Jo.Vego@bfk.no
Jan Urban Vesterlund Prosjektleder Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til Jan.Urban.Vesterlund@bfk.no
David Zijdemans Lærer Fagskolen Tinius Olsen Fagskolen Tinius Olsen Send e-post til David.Zijdemans@bfk.no