Viser 141 ansatte fra St. Hallvard videregående skole

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Unni Aadalen Rektor St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs Send e-post til Unni.Aadalen@bfk.no
Lisbet Kirsti Aarum Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Lisbet.Kirsti.Aarum@bfk.no
Ketil Aasen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til ketil.aasen@bfk.no
Anita Aavatsmark Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til anita.aavatsmark@bfk.no
Pernille Adolfsen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til Pernille.Adolfsen@bfk.no
Litz Katharina Baardsen Akervold Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til litz.akervold@bfk.no
Hilde Amundsen Konsulent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - merkantil/drift Send e-post til Hilde.Amundsen@bfk.no
Eivind Amundsen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Eivind.Amundsen@bfk.no
Margrethe Heltzer Anderssen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til Margrethe.Heltzer.Anderssen@bfk.no
Stig Olav Aspli Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Stig.Olav.Aspli@bfk.no
Siri Austad Konsulent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder bibliotek Send e-post til Siri.Austad@bfk.no
Silje Marie Bache Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Silje.Marie.Bache@bfk.no
Kristine Bache Lektor St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Kristine.Bache@bfk.no
Sabine Berg Rådgiver St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder elevtjeneste/rådgiver Send e-post til Sabine.Berg@bfk.no
Hedda Christine Bergh Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Hedda.Christine.Bergh@bfk.no
Ole Bjerknes Administrasjonsleder St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder bibliotek Send e-post til ole.bjerknes@bfk.no
Erik Bjørnstad Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til erik.bjornstad@bfk.no
Bjørn Bogsti Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til bjorn.bogsti@bfk.no
Tone Braaten Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Tone.Braaten@bfk.no
Hans-Petter Bredal Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til hans-petter.bredal@bfk.no
Solveig Bygdås Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til solveig.bygdas@bfk.no
Anne Stine Dahl Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Anne.Stine.Dahl@bfk.no
Anders Eidsten Dahl Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Anders.Eidsten.Dahl@bfk.no
Cecilie Digre Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til cecilie.digre@bfk.no
Andreas Dysthe Ikke definert St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Andreas.Dysthe@bfk.no
Nina Madsen Eidsten Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Nina.Madsen.Eidsten@bfk.no
Annica Ellingsen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til annica.ellingsen@bfk.no
Hege Rauland Engebakken Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Hege.Rauland.Engebakken@bfk.no
Ellen Kathrine Trelease Eriksen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Ellen.Kathrine.Trelease.Eriksen@bfk.no
Tone Espeseth Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Tone.Espeseth@bfk.no
Steffen Fjeldstad Ikke definert St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Steffen.Fjeldstad@bfk.no
Grethe Fürst Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Grethe.Furst@bfk.no
Solveig Gallefoss Konsulent økonomi St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - merkantil/drift Send e-post til Solveig.Gallefoss@bfk.no
Jenny-Katerina Georgali-Jaksland Fagarbeider St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Jenny-Katerina.Georgali-Jaksland@bfk.no
Knut Gilhuus Leder spes.avd/elevtjen. St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder frisør Send e-post til Knut.Gilhuus@bfk.no
Willy Gimmestad Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til willy.gimmestad@bfk.no
Trudy Gjersøe Ikke definert St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Trudy.Gjersoe@bfk.no
Trude Stenseth Grimstvedt Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Trude.Stenseth.Grimstvedt@bfk.no
Ellinor Grønset Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til ellinor.gronset@bfk.no
Kjersti Grøvdal Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til kjersti.grovdal@bfk.no
Astrid Else Gundersen Lønaas Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Astrid.Else.Gundersen.Lonaas@bfk.no
Brita Hamre Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til brita.hamre@bfk.no
Torunn Bjugan Hansen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder frisør Send e-post til Torunn.Bjugan.Hansen@bfk.no
Egil Hantveit Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til egil.hantveit@bfk.no
Ellen Harris Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til ellen.harris@bfk.no
Anne Karine Helland Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Anne.Karine.Helland@bfk.no
Vidar Hellkås Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til vidar.hellkas@bfk.no
Jorun Hermansen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til jorun.hermansen@bfk.no
Kim Hjardar Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til kim.hjardar@bfk.no
Turid Hoff Konsulent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - merkantil/drift Send e-post til Turid.Hoff@bfk.no
Maren Hylen Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Maren.Hylen@bfk.no
Kathrine Jacobsen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til kathrine.jacobsen@bfk.no
Anne Torunn Jenstad Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Anne.Torunn.Jenstad@bfk.no
Tor Arnold Johnstad Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Tor.Arnold.Johnstad@bfk.no
Nina Jørgensen Lie Spesialpedagog St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder elevtjeneste/rådgiver Send e-post til Nina.Jorgensen.Lie@bfk.no
Steffen Kammler Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til steffen.kammler@bfk.no
Ulf Kittelsen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til ulf.kittelsen@bfk.no
Preben L Kjelsrud Leder språk, samfunn og øko.fag St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Preben.L.Kjelsrud@bfk.no
Harriet Hildebrand Kjærnsrød Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Harriet.Hildebrand.Kjernsrod@bfk.no
Håvard Klefstad Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Havard.Klefstad@bfk.no
Lise Aas Knutsen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Lise.Aas.Knutsen@bfk.no
Ove Brude Kolstad Studieleder St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder bibliotek Send e-post til ove.kolstad@bfk.no
Erik Kristensen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til erik.kristensen@bfk.no
Eskil Kristiansen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Eskil.Kristiansen@bfk.no
Heidi Kristiansen Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Heidi.Kristiansen@bfk.no
Anders Arneberg Krossen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til Anders.Arneberg.Krossen@bfk.no
Stian Kvernstuen Grimsrud Ikke definert St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til Stian.Kvernstuen.Grimsrud@bfk.no
Inger Lise Kvistad Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til Inger.Lise.Kvistad@bfk.no
Elisabeth Lilloe Kvåvik Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Elisabeth.Lilloe.Kvavik@bfk.no
Anne Kristin Kåvin Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Anne.Kristin.Kavin@bfk.no
Hege Kristin Langum Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Hege.Kristin.Langum@bfk.no
Emilie Langum Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Emilie.Langum@bfk.no
Robert Larsen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til robert.larsen@bfk.no
Sigrun Aanonli Larsen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Sigrun.Aanonli.Larsen@bfk.no
Andrine Larsen Asbjørnsen Lærling St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - merkantil/drift Send e-post til Andrine.Larsen.Asbjornsen@bfk.no
Rune Larsstuvold Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til rune.larsstuvold@bfk.no
Anne Randi Lie Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder frisør Send e-post til Anne.Randi.Lie@bfk.no
Vera Lind Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til vera.lind@bfk.no
Marit E Lindgjerdet Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Marit.E.Lindgjerdet@bfk.no
Ingvild Olsen Lundanes Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Ingvild.Olsen.Lundanes@bfk.no
Astrid Lunde Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til astrid.lunde@bfk.no
Reidar Madsen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til reidar.madsen@bfk.no
Espen Marthinsen Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til espen.marthinsen@bfk.no
Siri Midthaug Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Siri.Midthaug@bfk.no
Carlos Ozonas Montmany Ikke definert St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Carlos.Ozonas.Montmany@bfk.no
Gro Eli Lund Moss Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til Gro.Eli.Lund.Moss@bfk.no
Nina Myrhaug Konsulent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - merkantil/drift Send e-post til Nina.Myrhaug@bfk.no
Håvard Røneid Mæhlumshagen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Havard.Roneid.Mehlumshagen@bfk.no
Kristin Nash Lektor St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til kristin.nash@bfk.no
Anne Grete Nebell Ikke definert St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Anne.Grete.Nebell@bfk.no
Robert Nicolaisen Ikke definert St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Robert.Nicolaisen@bfk.no
Andreas Frøysa Norli Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Andreas.Froysa.Norli@bfk.no
Berit Nossen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Berit.Nossen@bfk.no
Anita Storm Olsen Lektor m/tilleggsutdanning St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Anita.Storm.Olsen@bfk.no
Jørn-Erik Olsen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Jorn-Erik.Olsen@bfk.no
Ingunn Elene L. Pedersen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Ingunn.Elene.L.Pedersen@bfk.no
Tine Borge Raaum Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Tine.Borge.Raaum@bfk.no
Anne Margrethe Halvorsen Rabe Leder idretttsfag St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til Anne.Margrethe.Halvorsen.Rabe@bfk.no
Ann Jorid Rosøy Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Ann.Jorid.Rosoy@bfk.no
Andreas Rotevatn Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Andreas.Rotevatn@bfk.no
Marianne Rustad Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder frisør Send e-post til Marianne.Rustad@bfk.no
Lill Tove Rype Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Lill.Tove.Rype@bfk.no
Ragnhild Wedøe Rødby Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Ragnhild.Wedoe.Rodby@bfk.no
Sissel Gerhardsen Røine Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Sissel.Gerhardsen.Roine@bfk.no
Hans Petter Rømme Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Hans.Petter.Romme@bfk.no
Lars Røyseng Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Lars.Royseng@bfk.no
Vilde Sagerud Grimstvedt St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Vilde.Sagerud.Grimstvedt@bfk.no
Gro Sandum Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til Gro.Sandum@bfk.no
Liv Marie Sørjordet Schou Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Liv.Marie.Sorjordet.Schou@bfk.no
Anne-Valérie Sickinghe Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til anne-valerie.sickinghe@bfk.no
Paula Laura Simonsen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Paula.Laura.Simonsen@bfk.no
Tom Are Skinstad Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Tom.Are.Skinstad@bfk.no
Jeanine Skovli Ruud Annet St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Jeanine.Skovli.Ruud@bfk.no
Victor Skåden Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Victor.Skaden@bfk.no
Per Kristian Solevåg Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Per.Kristian.Solevag@bfk.no
Grethe May Steen Opsahl Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Grethe.May.Steen.Opsahl@bfk.no
Inger Johanne Stensen Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Inger.Johanne.Stensen@bfk.no
Elin Stubberud Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til elin.stubberud@bfk.no
Håkon Størmer Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til Hakon.Stormer@bfk.no
Vibeke Støver Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til vibeke.stover@bfk.no
Otto Svorstøl Ass.rektor, leder realfag St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Otto.Svorstol@bfk.no
Elisabeth Syrstad Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til Elisabeth.Syrstad@bfk.no
Wenche N Syvertsen Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til Wenche.N.Syvertsen@bfk.no
Atle Sønstebø Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til atle.sonstebo@bfk.no
Siw Indregård Sønstebø Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Siw.Indregard.Sonstebo@bfk.no
Live Kristin Sørensen Langum Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder elevtjeneste/rådgiver Send e-post til Live.Kristin.Sorensen.Langum@bfk.no
Kari Beate Tandberg Undervisningsstilling i klaver/ besifring (Ref.nr: 4251) St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Kari.Beate.Tandberg@bfk.no
Henning Tandberg Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til henning.tandberg@bfk.no
Bjørn Aalvik Tarberg Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til bjorn.Aalvik.tarberg@bfk.no
Kristin Cecilie Teigen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til Kristin.Cecilie.Teigen@bfk.no
Rita Tromm Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder idrettsfag/kroppsøving/fremmedspråk Send e-post til Rita.Tromm@bfk.no
Beate Trætteberg Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til beate.tretteberg@bfk.no
Turid Tvede Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til turid.tvede@bfk.no
Nina Tveter Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Nina.Tveter@bfk.no
Hege Vermaase Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder realfag Send e-post til hege.vermaase@bfk.no
Veronica Vestli Elevassistent St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder spes.avd. Send e-post til veronica.vestli@bfk.no
Bodil Viken Ikke definert St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Bodil.Viken@bfk.no
Ruth Helene Ødegård Avdelingsleder - Musikk/Dans/Drama St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Ruth.Helene.Odegard@bfk.no
Kristian Johnsen Øierud Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Kristian.Johnsen.Oierud@bfk.no
Maja Nielsen Øierud Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - leder MDD Send e-post til Maja.Nielsen.Oierud@bfk.no
Karl Yngvar Øvensen Lærer St. Hallvard videregående skole St. Hallvard vgs - Leder Samfunnsfag Send e-post til Karl.Yngvar.Ovensen@bfk.no