Viser 51 ansatte fra Numedal videregående skole

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Frøydis Hansen Aasen elevassistent Numedal videregående skole Numedal vgs - Ressurssenter Send e-post til Froydis.Aasen@bfk.no
Tine Ingebo Alfredsen Administrasjonsleder Numedal videregående skole Numedal vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Tine.Ingebo.Alfredsen@bfk.no
Mario Enrique Alvarez Ruiz Lektor m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Mario.Alvarez@bfk.no
Katarzyna Barcewicz Lektor Numedal videregående skole Numedal vgs - Service og samferdsel Send e-post til Katarzyna.Barcewicz@bfk.no
Ole Knut Bergseidjordet Lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Bygg og anlegg Send e-post til Ole.Knut.Bergseidjordet@bfk.no
Line Eirunn Berntsen Lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Line.Eirunn.Berntsen@bfk.no
Sigrun Heimdal Blaavarp Lektor m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Sigrun.Blaavarp.Heimdal@bfk.no
Anne Kari Brugaard Lektor m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs Send e-post til anne.brugaard@bfk.no
May-Britt Bølviken Adjunkt Numedal videregående skole Numedal vgs - Elektro Send e-post til may-britt.bolviken@bfk.no
Heidi Bøyesen Adjunkt Numedal videregående skole Numedal vgs - Helse og oppvekstfag Send e-post til heidi.boyesen@bfk.no
Patricia Ann Cormack Engelsk lærer / spesial pedagog lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Patricia.Ann.Cormack@bfk.no
Scott Dayton Elevassistent Numedal videregående skole Numedal vgs - Bygg og anlegg Send e-post til Scott.Dayton@bfk.no
Hanne Beate Espelid Kantinebestyrer Numedal videregående skole Numedal vgs - Kantine Send e-post til Hanne.Beate.Espelid@bfk.no
Olaug Iren Fjøse Konsulent Numedal videregående skole Numedal vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Olaug.Iren.Fjose@bfk.no
Trond Foss Adjunkt m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til trond.foss@bfk.no
Gun Helen Glesne Ajunkt m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Ressurssenter Send e-post til Gun.Helen.Glesne@bfk.no
Anne Karin Grøtterud Servicemedarbeider Numedal videregående skole Numedal vgs - Kantine Send e-post til Anne.Karin.Grotterud@bfk.no
Lisbeth Grøtterud Lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Ressurssenter Send e-post til Lisbeth.Grotterud@bfk.no
Ola Grøvdal Adjunkt m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til ola.grovdal@bfk.no
Henning Andreas Heiderby Lærer/Fagarbeider Numedal videregående skole Numedal vgs - Service og samferdsel Send e-post til Henning.Andreas.Heiderby@bfk.no
Bjørnar Blaavarp Heimdal Lektor m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Bjornar.Blaavarp.Heimdal@bfk.no
Asgeir Blaavarp Heimdal Adjunkt m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Asgeir.Blaavarp.Heimdal@bfk.no
Samuel Tuvadula Twaamena Hitula Elevassistent Numedal videregående skole Numedal vgs - Bygg og anlegg Send e-post til Samuel.Tuvadula.Twaamena.Hitula@bfk.no
Tor Arve Imingen Assistent Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til Tor.Arve.Imingen@bfk.no
Jens Jacob Jensen Forstkandidat Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Jens.Jacob.Jensen@bfk.no
Solfrid Jensen Adjunkt m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Solfrid.jensen@bfk.no
Vidar Kittilsen Lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til Vidar.Kittilsen@bfk.no
Svein Knudsen Adjunkt m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Svein.Knudsen@bfk.no
Gullik Koppangen Adjunkt m/till.Utd Numedal videregående skole Numedal vgs - Bygg og anlegg Send e-post til gullik.koppangen@bfk.no
Wenche Langås Adjunkt m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til wenche.langas@bfk.no
Tor Larsen Lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til Tor.Larsen@bfk.no
Halvor Lesteberg Assistent Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til halvor.lesteberg@bfk.no
Sigrid Kurverud Nilsen Elevassistent Numedal videregående skole Numedal vgs - Ressurssenter Send e-post til Sigrid.Kurverud.Nilsen@bfk.no
Kristin Rydgren Internatassistent/renholder Numedal videregående skole Numedal vgs - Ressurssenter Send e-post til Kristin.Rydgren@bfk.no
Stein Erik Røbech Assisterende rektor Numedal videregående skole Numedal vgs - Avdelingsleder Send e-post til Stein.Erik.Robech@bfk.no
Ingrid Jahren Scudder Lektor m/tilleggsutd Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Ingrid.Jahren.Scudder@bfk.no
Inger Sjaavaag Lektor m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Inger.Sjaavaag@bfk.no
Ole Terje Skalstad Adjunkt m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Elektro Send e-post til Ole.Terje.Skalstad@bfk.no
Inger Marie Skriudalen Leder (pedagogisk) Numedal videregående skole Numedal vgs Send e-post til Inger.Marie.Skriudalen@bfk.no
Trine Snarheim Adjunkt Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Trine.Snarheim@bfk.no
Marianne Hjertaas Sporan Adjunkt m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Marianne.Sporan.Hjertaas@bfk.no
Åshild Stanghelle Adjunkt m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Helse og oppvekstfag Send e-post til Ashild.Stanghelle@bfk.no
Per Støldal Adjunkt m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Bygg og anlegg Send e-post til per.stoldal@bfk.no
Siri Syvertsen rektor Numedal videregående skole Numedal vgs Send e-post til Siri.Syvertsen@bfk.no
Ibrahim Thorsrud Adjunkt Numedal videregående skole Numedal vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Ibrahim.Thorsrud@bfk.no
Harald Frøvoll Torgauten Lektor m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Harald.Frovoll.Torgauten@bfk.no
Kari Auestad Tveiten Bibliotekansvarlig/Konsulent Numedal videregående skole Numedal vgs - Bibliotekar Send e-post til Kari.Auestad.Tveiten@bfk.no
Torgeir Øyvind Wetterhus Assistent Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til Torgeir.Oyvind.Wetterhus@bfk.no
Bente Kirkevollen Wiken Elevveileder Numedal videregående skole Numedal vgs - Helse og oppvekstfag Send e-post til Bente.Kirkevollen.Wiken@bfk.no
Merete Ørjansen Servicemedarbeider/Assistent Numedal videregående skole Numedal vgs Send e-post til Merete.Orjansen@bfk.no
Marianne Årvik-Heimdal Lektor m/till.Utd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Marianne.Arvik-Heimdal@bfk.no